Hardere aanpak schijnconstructies
De overheid gaat harder optreden tegen schijnconstructies met Roemeense en Bulgaarse werknemers. Minister Henk Kamp (SZW) heeft dat gisteravond gezegd in de Tweede Kamer.
Voor Roemenen en Bulgaren is een tewerkstellingsvergunning nodig, maar die worden vrijwel niet meer verstrekt. De bewindsman stelt vast dat soms een schijnconstructie wordt opgezet onder het mom van dienstverlening.
‘Wij willen door die gevallen heen prikken’, zei hij in de Kamer. Hij denkt dat de huidige regelgeving daar voldoende mogelijkheden voor biedt.
Wet aanpassen
Als de betreffende ondernemers toch gelijk zouden krijgen van justitie, gaat Kamp de wetgeving aanpassen. ‘Om ervoor te zorgen dat ik de instrumenten krijg om hiertegen op te treden.’
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr KM5.26 achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75S (DRO) #717697
Gebruikt, € 23.000
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag16° / 8°10 %









