Groningen plaatst reeënwerend raster
Provincie Groningen neemt extra maatregelen om aanrijdingen met reeën in het Lauwersmeergebied te verminderen. Ze plaatst extra wildreflectoren en een reeënwerend raster.
Langs de N361 bij Lauwersoog worden jaarlijks veel reeën aangereden. Om dat aantal te verminderen, plaatste de provincie 2 jaar geleden als proef een nieuw soort wildreflectoren langs deze weg.
Uit de proef blijkt dat het aantal aangereden reeën op een bepaald deel van de N361 nog steeds hoger is dan gewenst.
Jagers
In overleg met Staatsbosbeheer, Defensie, Wildbeheereenheid Nimrod en de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging plaatst de provincie langs een deel van de N361 een reeënwerend raster. Het gaat om een stuk van ongeveer 1 kilometer aan beide kanten van de weg.
Staatsbosbeheer, Defensie en provincie Groningen betalen samen de kosten van het raster. De provincie financiert de extra wildreflectoren. De bedoeling is om nog dit jaar het raster te plaatsen in combinatie met de reflectoren.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger HIT HT 11100 schudder (BIE) #693508
Gebruikt, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6210R trekker (MID) #501512
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %











