Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Op bezoek bij bedrijf in Leipzig'
De Nederlandse boer in Oekraïne Kees Huizinga is deze week op bezoek bij Nederlandse boeren die een melkveebedrijf runnen in de buurt van het Duitse Leipzig. Daar worden nog oud-Duitse stallen gebruikt. Maar als het aan de ondernemers ligt, komt daar de komende jaren verandering in.
'Hier moeten vier grote, nieuwe stallen komen', vertellen de ondernemers aan Huizinga. Op het erf staan nu nog behoorlijk wat oud-Duitse stallen. 'Sovjetstallen noem ik het. Maar ja, je kunt er wel lekker goedkoop in melken', zegt Huizinga over deze oude stallen, die hij zelf ook maar al te goed kent.
Na de rondleiding op het bedrijf van zijn collega-ondernemers vervolgt de ondernemer zijn weg naar huis in Oekraïne. Bij de grensovergang van Polen naar Oekraïne laat Huizinga zien hoeveel papieren hij nodig heeft om elke keer weer de grens over te komen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100RC (ZIJ) #703953
Gebruikt, P.O.A.
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Maandag26° / 14°10 %
-
Dinsdag18° / 16°50 %
-
Woensdag18° / 12°80 %

















