Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Op bezoek bij bedrijf in Leipzig'
De Nederlandse boer in Oekraïne Kees Huizinga is deze week op bezoek bij Nederlandse boeren die een melkveebedrijf runnen in de buurt van het Duitse Leipzig. Daar worden nog oud-Duitse stallen gebruikt. Maar als het aan de ondernemers ligt, komt daar de komende jaren verandering in.
'Hier moeten vier grote, nieuwe stallen komen', vertellen de ondernemers aan Huizinga. Op het erf staan nu nog behoorlijk wat oud-Duitse stallen. 'Sovjetstallen noem ik het. Maar ja, je kunt er wel lekker goedkoop in melken', zegt Huizinga over deze oude stallen, die hij zelf ook maar al te goed kent.
Na de rondleiding op het bedrijf van zijn collega-ondernemers vervolgt de ondernemer zijn weg naar huis in Oekraïne. Bij de grensovergang van Polen naar Oekraïne laat Huizinga zien hoeveel papieren hij nodig heeft om elke keer weer de grens over te komen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
-
Lely Hibiscus 765 SD
2012, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 14°80 %
-
Vrijdag21° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %