LTO en Cumela trekken vaker samen op in Europese lobby
LTO Nederland en Cumela gaan intensiever samenwerken op het gebied van belangenbehartiging binnen de Europese Unie. Dat maakten de organisaties vandaag bekend.

Met het ondertekenen van een overeenkomst bekrachtigen de directeuren Hans Van den Heuvel van LTO en Leo de Boer van Cumela de samenwerking. De organisaties werken op overlappende dossiers al langer samen, maar zijn er naar eigen zeggen van overtuigd dat de Europese lobby voor de Nederlandse agrarische sector steeds belangrijker wordt.
Als voorbeeld noemen de belangenbehartigers de Europese besluitvorming op het gebied van mest, zoals de Nitraatrichtlijn of het al dan niet toestaan van kunstmestvervangers (renure). 'De achterban van zowel LTO als Cumela staat voor grote toekomstvraagstukken en -kansen', meldt LTO. 'Beide partijen geloven daarom dat een intensievere samenwerking in de Europese belangenbehartiging bijdraagt aan een nog betere vertegenwoordiging in Brussel en dus een luidere stem van agrarisch Nederland.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GA8121 hark
2012, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %