Boterprijs schiet omhoog met 43 euro
Alle zuivelnoteringen van ZuivelNL zijn hoger dan vorige week. De boterprijs is flink gestegen met 43 euro. Dat betekent dat de prijs uitkomt op 648 euro per 100 kilo, exclusief btw. Zo'n grote toename in een week komt bijna niet voor. De afgelopen weken liet de boterprijs iedere keer een lichte plus zien.
De boterprijs is nu 180 euro hoger in vergelijking met dezelfde week vorig jaar. Halverwege februari steeg de prijs al eerder met 40 euro in een week wat zorgde voor een boterprijs van 590 euro. Daarna is de prijs van boter gezakt naar 561 euro en nu laat de prijs weer een stijging zien.
De noteringen van vollemelkpoeder en mageremelkpoeder voor consumptiedoeleinden zijn beide met 5 euro omhooggegaan. Vorige week waren deze nog stabiel. Voor vollemelkpoeder is deze stijging de eerste sinds zes weken. De notering van mageremelkpoeder voor veevoerdoeleinden is met 6 euro toegenomen en de notering voor weipoeder met 1 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag16° / 1°0 %
-
Vrijdag13° / 3°5 %
-
Zaterdag13° / 2°0 %

















