Burger naar de boer tijdens Campina Open Boerderijdagen
Burgers wisten de boerderij van familie Bouma in het Friese Workum goed te vinden tijdens de Campina Open Boerderijdagen.
Het bedrijf bestaat uit meer takken dan alleen melkveehouderij. 'We vinden het belangrijk om contact te houden met de burger. De ijsboerderij begonnen we om te laten zien wat we doen en om ons verhaal te vertellen', licht Sander Bouma toe. De hoofdtak bestaat uit tweehonderd koeien en bijbehorend jongvee. Van een klein deel van de melk wordt ijs gemaakt. Daarnaast houdt Bouma zich bezig met natuurbeheer en is hij energieboer.
Het bedrijf heeft een grote focus op maatschappelijk verantwoord ondernemen. 'Wat de burger vraagt, daar willen wij graag antwoord op geven. Onze trekkers en auto's rijden op biodiesel. We proberen het maatschappelijk ondernemen door te voeren in onze bedrijfsvoering. Maar het bolletje ijs is dit jaar wel duurder geworden. En daar kijkt de consument naar. Dus daar ligt nog een flinke taak.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Claas Liner 390S enkele hark
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 195 trekker (MAA) #24299
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag21° / 14°50 %
















