Van der Plas en De Groot gaan meningsverschillen uitpraten
Caroline van der Plas (BBB) stapt bij nader inzien toch niet naar een vertrouwenspersoon met haar klachten over D66-Kamerlid Tjeerd de Groot. In plaats daarvan gaat ze met hem in gesprek.

De voorvrouw van BBB verliet vorige week donderdag boos een debat omdat ze vond dat De Groot te ver was gegaan. Hij zou een nare opmerking hebben gemaakt en een harde por in haar bovenarm hebben gegeven. Ze heeft met D66-leider Rob Jetten afgesproken dit binnenkort uit te spreken met De Groot. Daarom vindt ze het niet meer nodig naar een vertrouwenspersoon te gaan.
'Ik ben niet iemand die heel rancuneus is. Ik ben ook niet uit op het hoofd van Tjeerd, helemaal niet', zegt de politica. Ze wil dat de 'onderhuidse opmerkingen en steken onder water buiten de microfoon om' ophouden. Nu het stof is neergedaald lijkt het haar beter deze kwestie op te lossen door met elkaar te gaan praten.
‘De halo hangt nog niet boven zijn hoofd. Maar wat hij hier feitelijk doet is mij wel beschuldigen in hele vieze ondertoon en dat zeg ik er maar gewoon even zo bij en daar neem ik afstand van.’ - @lientje1967 tegen Tjeerd de Groot (D66) pic.twitter.com/ees0wvxIss
— BBB BoerBurgerBeweging (@BoerBurgerB) February 8, 2024
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
CASE MAXXUM 5120
Gebruikt, P.O.A.
-
Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-
Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 2032R (SOM) #30306
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 10°80 %