AgruniekRijnvallei weet voeromzet op peil te houden in 2023
AgruniekRijnvallei heeft over het afgelopen jaar in totaal 719.000 ton voer afgezet. Dat is 1,4 procent minder dan een jaar eerder. De volumedaling komt vooral doordat de coöperatie minder voer in loonproductie heeft geproduceerd.
Dat er minder voer in loonproductie is geproduceerd, komt onder andere door het beëindigen van de samenwerking binnen Bio-NL. Door de aankoop van de productielocatie in het Brabantse Helvoirt in maart 2023 produceert AgruniekRijnvallei nu alle biologische voeders in eigen beheer. De omzet bij rechtstreekse klanten is vorig jaar op niveau gebleven.
Anticiperen op ontwikkelingen
AgruniekRijnvallei geeft aan met innovatieve voersamenstellingen te anticiperen op de ontwikkelingen in de markt. Hierdoor kan het bedrijf voer voor alle concepten produceren en waardevolle grondstoffen, zoals verwerkt dierlijk eiwit, in het voer verwerken.
Hoewel nog onduidelijk is hoeveel klanten van AgruniekRijnvallei gebruik gaan maken van een van de opkoopregelingen, lijkt het er momenteel op dat dit slechts om een beperkt aantal bedrijven zal gaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (LIE) #688718
Gebruikt, € 3.950
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag9° / 6°5 %
-
Vrijdag10° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 7°70 %

















