AVR opent nieuwe locatie in Duitsland
De Belgische machinefabrikant AVR opent een nieuw filiaal in het Duitse Uetze om klanten en dealers in Duitsland van dichtbij te kunnen bijstaan. Uetze ligt midden in een belangrijk aardappelteeltgebied.
De nieuwe locatie van AVR in Duitsland, dat voornamelijk machines produceert voor de aardappelteelt, zal commerciële, technische en logistieke functies combineren. Het uitgebreide Duitse dealernetwerk kan rekenen op lokale trainingen en de technische ondersteuning vanuit de producent.
Het Belgische AVR heeft 250 medewerkers in dienst en heeft een netwerk van meer dan honderd dealers in vijftig landen. In 2022 realiseerde de machinefabrikant een omzet van 85 miljoen euro. De hoofdvestiging staat in Roeselare. Daarnaast heeft AVR vestigingen in Nederland en Duitsland. Op de grote landbouwbeurs Agritechnica in het Duitse Hannover binnenkort zal volop aandacht zijn voor het nieuwe filiaal.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5075M (AKK) #703361
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %
-
Woensdag21° / 12°50 %
















