Eierprijs zakt, maar blijft hoog
Zoals verwacht dalen de prijzen van eieren sinds Pasen voorbij is. In week 19 ligt de prijs voor witte scharreleieren maat 63-64 op 15,36 euro per honderd stuks. Nog steeds meer dan in andere jaren.

Het aanbod van consumptie-eieren neemt wel langzaam toe. In week 11 werd de prijspiek bereikt met 17,07 euro per honderd stuks voor witte scharreleieren, maat 63-64, volgens de NOP-richtprijs. Vorig jaar viel Pasen wat later en daarmee ook de prijspiek in week 14 met 11,94 euro per honderd eieren.
Vorig jaar na Pasen, in week 21, zakte de prijs naar 9,84 euro per honderd stuks. Daarna schommelde de prijs wat en op 14 augustus bereikte deze de laagste notering met 9,63 euro in week 33.
De eierprijs daalde dit jaar na Pasen wat langzamer. In week 19 lag deze nog op 15,36 euro. Dat was vorig jaar in dezelfde week 10,11 euro per honderd stuks. De verwachting is dat de prijzen langzaam verder dalen, maar nog lang op een hoog niveau blijven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R318X (LH) #39507
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Drachten
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Zondag7° / 0°10 %
-
Maandag5° / -1°10 %
-
Dinsdag5° / 0°50 %