Tracer krijgt vrijstelling in druiven en kersen
Voor de bestrijding van de suzuki-fruitvlieg krijgt het biologische insecticide Tracer voor het lopende teeltseizoen een vrijstelling in de onbedekte teelt van kersen en druiven.
Het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit heeft besloten tot deze tijdelijke toelating, omdat in de betreffende gewassen onvoldoende alternatieven zijn voor de bestrijding van suzuki-fruitvlieg. Het besluit staat vanaf deze week in de Staatscourant. De vrijstelling in druiven gaat in op 15 juli en vervalt op 31 oktober 2023. Voor kersen loopt de periode van de vrijstelling van Tracer van 1 mei tot 15 augustus 2023.
Tracer is een biologisch product van toelatingshouder Corteva dat erkend is door Skal en is te gebruiken voor de bestrijding van rupsen, trips en vliegen. Het middel heeft een reguliere toelating in aardbeien, bessen, bramen en frambozen. De vrijstelling in kersen en druiven is aangevraagd door de Nederlandse Fruittelers Organisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-

John Deere 6195M met fronthef pto (HAE) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (BIE) #26049
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag13° / 8°20 %

















