Krap aanbod geeft varkensnotering lichte duw
De Vion-vleesvarkensnotering voor week 13 bedraagt 2,38 euro. Dat is een lichte plus van 3 cent ten opzichte van vorige week. De stijging is mede het gevolg van een krap aanbod.
In andere jaren was er in aanloop naar Pasen vraag naar extra varkensvlees. Dit jaar blijft de vraag naar extra varkensvlees echter uit, signaleert Vion. Hoewel in Oost-Europa tijdens de paasdagen iets meer varkensvlees wordt geconsumeerd, is de afzet van varkensvlees in Midden- en Zuid-Europa juist iets minder.
Volgens Vion zijn de huidige prijsverhogingen in de omringende landen zeer sterk aanbod gedreven. De mutatie van deze week is het maximaal haalbare in de huidige marktomstandigheden. Overigens is er vorige week een tussentijdse verhoging doorgevoerd, de notering van maandag 20 maart kwam uit op 2,33 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 250
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, € 35.750
-

VALTRA N93H3 TREKKER
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 165 (BRU) #695499
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Maandag12° / 9°90 %
-
Dinsdag17° / 10°20 %
-
Woensdag14° / 8°20 %
















