FloraHolland krijgt groen licht voor ontwikkeling Aalsmeer-Oost
Bloemenveiling Royal FloraHolland heeft groen licht gekregen voor de verdere bouw en ontwikkeling van het Noord-Hollandse bedrijventerrein Aalsmeer-Oost. Deze week is de omgevingsvergunning verleend en onherroepelijk verklaard.

FloraHolland gaat op het nog te ontwikkelen bedrijventerrein gronden in erfpacht uitgeven, waarop sierteeltondernemers een eigen pand kunnen bouwen. Ook realiseert de bloemenveiling te huren bedrijfsruimtes. Zo wil de bloemenveiling een efficiëntere aanvoer van bloemen, planten en logistieke middelen mogelijk maken.
De bedrijfsruimten op de 450-meter lange productstraat, zoals FloraHolland het terrein beschrijft, krijgen het certificaat 'BREEAM Very Good'. Dat is een duurzaamheidskeurmerk voor het realiseren van duurzame gebouwen met minimale milieu-impact. Zo worden bij de bouw zoveel mogelijk duurzame en hergebruikte bouwmaterialen gebruikt en worden op de parkeerplaatsen laadpalen geplaatst voor elektrische auto's.
Door middel van een groenplan rondom Aalsmeer-Oost hoopt FloraHolland ook positief te kunnen bijdragen aan de biodiversiteit in de omgeving.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (EMA) #692272
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere 4066R Comp Trekker (MID) #30630
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 3.950
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 10°80 %