2,7 miljoen euro voor duurzaam voedsel in Noord-Holland
Provincie Noord-Holland zet dit jaar en volgend jaar 2,7 miljoen euro in voor het uitvoeren van de voedselvisie. Dertien projecten en samenwerkingen die bijdragen aan een duurzaam voedselsysteem krijgen subsidie.
Volgens landbouwgedeputeerde Ilse Zaal (D66) kan de provincie met de financiële ondersteuning het netwerk dat zorgt voor de transitie van het voedselsysteem een steun in de rug geven. 'Veel partijen geven samen met ons al uitvoering aan de voedselvisie. Wij zetten de komende twee jaar onze inzet op de duurzaamheidstransitie door, zodat het hele voedselsysteem daarvan kan profiteren.'
Noord-Holland streeft in de voedselvisie naar een 'schone en veilige productie van gezond, betaalbaar en smaakvol voedsel voor iedereen'. Dat betekent onder andere gezonde verdienmodellen voor ondernemers en het versterken van de bodem- en waterkwaliteit en biodiversiteit. Doelen voor 2030 zijn onder meer een natuurinclusieve grondgebonden landbouw, het verduurzamen van de teelt door regeneratieve landbouw, het sluiten van kringlopen en een kwart van het eten uit de regio halen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 60" AUTO CONNECT (LIE) #781637
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %

















