Schiphol denkt dat opkoop van twaalf boeren voldoende is
Met de opkoop van vier boerderijen en de stikstofruimte van acht anderen denkt Schiphol voldoende emissieruimte in huis te hebben voor de aanvraag van een natuurvergunning.
Dat meldt RTL Nieuws. Volgens de zender gaf de luchthaven tussen de 20 miljoen euro en 25 miljoen euro uit aan de opkoop van stikstofruimte. Of die aankopen voldoende zijn voor een natuurvergunning kan het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit nog niet zeggen.
De opkoop van stikstofruimte door marktpartijen als Schiphol ligt gevoelig in politiek Den Haag. Stikstofminister Christianne van der Wal liet eerder weten daar weinig tegen te kunnen doen. Reden daarvoor zijn gemaakte afspraken over een aantal grote infrastructurele werken – zogenoemde Mirt-projecten – en Schiphol. Deze kregen daarmee de vrijheid om eigen stikstofruimte te verwerven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (LIE) #781580
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag17° / 10°80 %
-
Woensdag17° / 9°75 %
-
Donderdag17° / 9°85 %
















