Silo's omgetoverd tot kunstwerken
De silo's van voerleverancier Gijs uit het Gelderse Azewijn zijn omgetoverd tot kunstwerken. Kunstenaar Collin van der Sluijs is een week bezig geweest om de silo's een ander beeld te geven. 'De silo's waren al mooi, maar nu ze nog mooier zijn worden, is het een aanwinst voor de regio', reageert Erik Reefhuis van Gijs.
Het kunstwerk is onderdeel van de Silo Art Tour door de Achterhoek. De eerste silo's die zijn beschilderd, zijn die van melkveehouder Suzanne Ruesink in Aalten. Inmiddels zijn tien gebouwen in de Achterhoek beschilderd.
Dianne Berntsen is eigenaar van de silo's die door Gijs worden gebruikt. 'Ik vond het nog wel een dingetje, want als het erop staat, gaat het er niet meer af. Maar ik vind het helemaal geweldig geworden.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger HIT HT 11100 schudder (ETT) #693508
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE 6 155M TREKKER (AKK) #90164
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Dinsdag15° / 11°85 %
-
Woensdag15° / 10°60 %
-
Donderdag15° / 10°100 %