Silo's omgetoverd tot kunstwerken
De silo's van voerleverancier Gijs uit het Gelderse Azewijn zijn omgetoverd tot kunstwerken. Kunstenaar Collin van der Sluijs is een week bezig geweest om de silo's een ander beeld te geven. 'De silo's waren al mooi, maar nu ze nog mooier zijn worden, is het een aanwinst voor de regio', reageert Erik Reefhuis van Gijs.
Het kunstwerk is onderdeel van de Silo Art Tour door de Achterhoek. De eerste silo's die zijn beschilderd, zijn die van melkveehouder Suzanne Ruesink in Aalten. Inmiddels zijn tien gebouwen in de Achterhoek beschilderd.
Dianne Berntsen is eigenaar van de silo's die door Gijs worden gebruikt. 'Ik vond het nog wel een dingetje, want als het erop staat, gaat het er niet meer af. Maar ik vind het helemaal geweldig geworden.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6R 175 trekker (HAE) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-
Lemken Juwel 8 4i ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X147R zitmaaier (ZAN) #65699
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag23° / 8°10 %
-
Dinsdag26° / 11°30 %
-
Woensdag25° / 14°20 %