Silo's omgetoverd tot kunstwerken
De silo's van voerleverancier Gijs uit het Gelderse Azewijn zijn omgetoverd tot kunstwerken. Kunstenaar Collin van der Sluijs is een week bezig geweest om de silo's een ander beeld te geven. 'De silo's waren al mooi, maar nu ze nog mooier zijn worden, is het een aanwinst voor de regio', reageert Erik Reefhuis van Gijs.
Het kunstwerk is onderdeel van de Silo Art Tour door de Achterhoek. De eerste silo's die zijn beschilderd, zijn die van melkveehouder Suzanne Ruesink in Aalten. Inmiddels zijn tien gebouwen in de Achterhoek beschilderd.
Dianne Berntsen is eigenaar van de silo's die door Gijs worden gebruikt. 'Ik vond het nog wel een dingetje, want als het erop staat, gaat het er niet meer af. Maar ik vind het helemaal geweldig geworden.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
John Deere X948 zitmaaier (HIL) #31306
Gebruikt, € 19.872
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (BIE) #692147
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag17° / 12°80 %
-
Donderdag22° / 14°20 %
-
Vrijdag25° / 13°25 %