Verdachte valse bommelding provinciehuis Leeuwarden aangehouden
Een 23-jarige man uit Leeuwarden is woensdag aangehouden voor een valse bommelding op het provinciehuis in zijn woonplaats. Hij wordt ervan verdacht dat hij 13 juli tijdens een demonstratie voor het provinciehuis melding heeft gedaan dat er een bom zou liggen in het provinciehuis.
Na de telefonische melding dat er een mestbom zou ontploffen in het provinciehuis, werden meerdere gebouwen aan de Tweebaksmarkt ontruimd. Op dat moment waren Provinciale Staten aan het vergaderen. Politici moeten hun werk ongehinderd en veilig kunnen doen, in iedere situatie en onder alle omstandigheden, stelt politie Fryslân.
'Het is onacceptabel dat zij in hun werk – juist ten dienste van de samenleving – te maken krijgen met bedreiging of geweld. Een bedreiging in de richting van een politicus of een overheidsorgaan raakt en beschadigt niet alleen de persoon of medewerkers zelf, maar ook onze democratische rechtstaat. Mensen die van deze misdrijven worden verdacht, komen er niet mee weg.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 2026R zonder cabine (LIE) #701596
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1550 INCL 72" RD MAAIDEK (DAT) #781080
Gebruikt, € 32.999
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 13°15 %
-
Donderdag21° / 15°90 %
-
Vrijdag22° / 16°90 %

















