Vion doet veehandel Noord-Duitsland over aan ZNVG
Vion doet het veehandelsbedrijf Zucht- und Nutzvieh GmbH in Bad Bramstedt per 1 februari over aan de Duitse vee-afzetorganisatie ZNVG. Als reden noemt het vleesconcern uit Boxtel de algemene ontwikkeling op de Europese markt voor varkensvlees.
De overdracht aan ZNVG omvat ook de contracten die zijn gesloten in het kader van Initiative Tierwohl en Good Farming Balance. Stefan Frerichs, directeur van Vion Zucht- und Nutzvieh, zegt in een persbericht dat hij ervan overtuigd is dat ZNVG de samenwerking met de veehouders op gelijke voet voorzet.
ZNVG is een landelijk werkend handelsbedrijf dat in 1970 werd gesticht. De afgelopen 30 jaar groeide de onderneming uit tot grootste aanvoerder van de Vion-vestiging in Perleberg, dat de grootste verwerker van vers vlees is in de deelstaat Brandenburg.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

John Deere 6R 130 trekker (STE) #779416
Gebruikt, € 115.000
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (STE) #781573
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781638
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Dinsdag30° / 18°10 %
-
Woensdag29° / 17°0 %
-
Donderdag30° / 18°15 %














