Floriade Preview ontvangt 12.500 bezoekers
De organisatie van de Floriade in Almere is tevreden over de belangstelling voor de Floriade Preview. 12.500 bezoekers namen deze zomer een kijkje achter de schermen van de wereldtuinbouwtentoonstelling.
De bezoekers waren voornamelijk afkomstig uit Almere en andere plaatsen in Flevoland. Het evenement trok veel gezinnen met kinderen.
Tijdens de Floriade Preview, die van 17 juli tot en met 26 september was geopend, konden bezoekers een ritje maken in een kabelbaan met uitzicht over het arboretum en de skyline van Almere. Ook werden er rondleidingen verzorgd over de verschillende eilanden van de Floriade.
Het terrein is nu gesloten en zal vanaf 14 april 2022 zijn deuren weer openen voor de Floriade Expo 2022. De verkoop van de Floriade passen is gestart.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 270 () #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag18° / 8°30 %
-
Vrijdag19° / 8°5 %
-
Zaterdag16° / 8°35 %

















