Bayer brengt biologische groentezaden op de markt
Bayer introduceert in 2022 voor het eerst gecertificeerde biologische groentezaden op de markt, te beginnen met de drie hoofdgewassen tomaat, paprika en komkommer. De lancering vindt plaats in Canada, de Verenigde Staten, Mexico, Spanje en Italië.

Bayer sluit een verdere uitbreiding niet uit als de marktvraag zich positief ontwikkelt. De zaden zullen onder de merknamen Seminis en De Ruiter worden verkocht en vallen onder het nieuwe 'Vegetables by Bayer'-portfolio.
Een belangrijke reden voor het op de markt brengen van biologische groentezaden is de groeiende wereldwijde vraag van consumenten naar gecertificeerde biologische producten. De International Federation of Organic Agriculture Movements schat dat de wereldwijde biologische voedselmarkt meer dan 106 miljard euro waard is. De wereldwijde markt voor groentezaden werd in 2020 geraamd op circa 303 miljoen euro en zal naar verwachting groeien tot 409 miljoen euro in 2025.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-
New Holland T6.140
2017, P.O.A.
-
JOHN DEERE 6150R PREM DD40 (MAA) #63046
Gebruikt, € 57.500
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 12°10 %
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %