EKO-keurmerk besteedt controle en certificering uit
Stichting EKO-keurmerk heeft de inspecties en certificering uitbesteed aan Kiwa en Control Union. De betrokkenen hebben hiervoor onlangs een overeenkomst gesloten.

EKO vindt het belangrijk de controle en certificering bij een onafhankelijke partij onder te brengen. Consumenten vinden onafhankelijke controle een belangrijke voorwaarde voor een betrouwbaar keurmerk. De organisatie wil met de twee onafhankelijke partners verder bouwen aan het keurmerk.
Het contract vormt de aftrap van een nieuwe communicatiecampagne rondom het EKO-keurmerk. Zo is ook de vernieuwde website van EKO live gegaan. Verder gaat de stichting de zichtbaarheid op sociale media vergroten en worden winkelmaterialen van het EKO-keurmerk ingezet in een groot deel van de biologische speciaalzaken in Nederland.
EKO-normen komen bovenop de EU-biologische wetgeving en de keurmerkhouders zijn dan ook al EU-biologisch gecertificeerd. De EKO-normen zijn extra stappen in verdere verduurzaming.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Juwel 8 (OLD) #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland EG 100-300 ploeg 4-schaar (MAA) #775553
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X590 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.694
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692543
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag21° / 15°40 %
-
Vrijdag21° / 13°50 %
-
Zaterdag23° / 11°5 %