Studenten werken aan methaanemissiesensor melkvee
Studenten van Hogeschool Van Hall Larenstein zijn bezig met de ontwikkeling van een methaanemissiesensor voor veehouders. Deze is gemakkelijk in stallen te plaatsen en meet continu de uitstootwaarden van de veestapel.
Dit collegejaar is er een marktonderzoek verricht en een enquête gehouden onder melkveehouders over het gebruik en de toepassingsmogelijkheden van deze sensoren. Ook is er een rondetafelgesprek geweest met verschillende experts. De resultaten van dit onderzoek worden donderdag 24 juni tijdens een webinar gepresenteerd.
Verder vertellen onderzoeker op het gebied van sensortechnologie Jos Oudenhoven en Hans Schiricke van milieuadviesbureau Envivice over hoe zij aankijken tegen emissiesensortechnieken in de melkveehouderij. Ook wordt bij het webinar gekeken naar de problemen waar tijdens het onderzoek tegenaan werd aangelopen. Samen wordt daarna nagedacht over de oplossingen hiervoor en de toepassingsmogelijkheden van de methaanemissiesensor.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Maandag15° / 8°60 %
-
Dinsdag15° / 7°85 %
-
Woensdag18° / 11°85 %

















