Nederlandse topambtenaar naar hoge FAO-functie
De Nederlandse topambtenaar Hans Hoogeveen is in Rome gekozen tot voorzitter van de FAO Raad. De FAO is de voedsel- en landbouworganisatie van de Verenigde Naties.

Hoogeveen is sinds 2016 de permanente Nederlandse vertegenwoordiger bij de VN-instellingen die in Rome gevestigd zijn: FAO, WFP en Ifad. Daarvoor was hij in Den Haag werkzaam in diverse functies bij de ministeries van LNV en EZK. Zo was hij onder meer de hoogste ambtenaar op landbouw, als directeur-generaal Agro en Natuur. Binnen de FAO heeft hij verschillende voorzitterschappen vervuld.
Hans Hoogeveen is verkozen tot de nieuwe Onafhankelijk Voorzitter van de FAO Raad, de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties. Van harte gefeliciteerd met deze benoeming! https://t.co/xAHIljezNE
— Ministerie van Landbouw, Natuur & Voedselkwaliteit (@minlnv) June 18, 2021
De benoeming geldt voor twee jaar, met de mogelijkheid van eenmalige verlenging met nog eens twee jaar. De FAO Raad is het belangrijkste uitvoerende en adviserende orgaan van de wereldwijde voedselorganisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
Weer
-
Dinsdag22° / 6°10 %
-
Woensdag24° / 9°10 %
-
Donderdag25° / 10°20 %