Lamb Weston verdubbelt capaciteit Russische fritesfabriek
LWM Rus, een joint venture van Lamb Weston/Meijer en de Russische Belaya Dacha Group, gaat de productiecapaciteit bij de bestaande fritesfabriek in de Russische regio Lipetsk meer dan verdubbelen.

Met de bouw van de nieuwe productielijn is een investering gemoeid van 145 miljoen euro. De bouw zal binnen enkele weken van start gaan en naar verwachting begin 2023 worden afgerond. De locatie van de Russische fritesfabriek van Lamb Weston is de regio Lipetsk, bijna 500 kilometer ten zuidoosten van Moskou.
LWM Rus is de grootste producent van diepgevroren aardappelproducten in Rusland. Voor de bouw van de nieuwe fabriek is een investeringsovereenkomst getekend met de gouverneur van de regio Lipetsk. In een reactie meldde algemeen directeur Marc Schroeder van Lamb Weston/Meijer dat Rusland een belangrijke groeimarkt is voor de fritesproducent.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (WD) #27416
Gebruikt, € 5.644
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (WD) #692976
Gebruikt, P.O.A.