Deere stijgt op Wall Street door grote vraag landbouwmachines
De fabrikant van landbouwmachines John Deere stond vrijdag bij de stijgers op de aandelenbeurzen in New York, dankzij goede kwartaalcijfers en een verhoging van de winstverwachting voor het gehele jaar. De hoofdgraadmeters op Wall Street gingen omhoog, waarmee werd voortgeborduurd op de koerswinsten van een dag eerder.
Het aandeel Deere klom bijna 2 procent. De producent van bijvoorbeeld trekkers en maaidorsers profiteerde het afgelopen kwartaal van de sterke vraag naar landbouwmachines door het economisch herstel van de coronacrisis. Boeren investeren in nieuw materiaal.
Een andere opvallende stijger was de havermelkmaker Oatly. Dit bedrijf zette zijn opmars door met een plus van ruim 8 procent. De Zweedse onderneming debuteerde donderdag op Wall Street en ging op de eerste handelsdag al flink omhoog.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 1140
Gebruikt, € 6.500
-

John Deere 5058E trekker (HAE) #775798
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Dinsdag24° / 16°20 %
-
Woensdag17° / 12°70 %
-
Donderdag17° / 11°60 %
















