SaMASZ komt met vernieuwde maaibalk PerfectCut+
SaMASZ komt in het komende maaiseizoen met de vernieuwde maaibalk PerfectCUT+. Deze slaagt er in om onder zware omstandigheden een goed maaibeeld te realiseren.
'De maaischijven, maaimessen en de maaibalkvorm zijn zodanig aangepast dat onder andere de luchtstroom verandert', zegt Johan Jans van SaMASZ. 'Hierdoor krijgen de messen beter vat op het gewas en krijg je een beter maairesultaat.'
Een ander voordeel is dat er door de nieuwe balkvorm minder grond en gewasresten aan voorzijde van de maaibalk kunnen kleven. Dit zal de levensduur van de maaibalk ten goede komen, verwacht SaMASZ.
Wisselen messen
'In de praktijk zullen de gebruikers het meest geholpen zijn met de nieuwe maaimesvorm en de vernieuwde plaatsing van de messen op de maaischijven. Hierdoor is het wisselen van de messen nog eenvoudiger en sneller geworden', zegt Jans. De nieuwe maaibalk PerfectCUT+ is al verkrijgbaar in het SaMASZ-assortiment.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL

















