FloraHolland-tarief kopen op afstand stijgt 17 procent
Bloemenveiling Royal FloraHolland verhoogt in 2021 het tarief voor kopen op afstand met 17 procent. Het gaat van 30 naar 35 euro per maand.

De tariefsverhoging komt nadat de veiling onlangs het kopen op afstand verplicht stelde. De eindejaarsverrekening van het bedrag van 180 euro per abonnement per jaar wordt direct verrekend in een netto bedrag, meldt FloraHolland verder. De betaling voor een tribunewerkplek kopen op afstand gaat van 57,64 euro naar 75 per euro per maand.
Het tarief voor transactieberichten elektronische klok stijgt van 1,2 cent naar 1,5 cent per bericht. De restitutie op de dubbele transactieheffing klokvoorverkoop komt te vervallen. Daarnaast verhoogt de bloemenveiling de sanctiebedragen stapelwagens interne nachthuur. De sancties 'opgegeven' gaan van 5 naar 7,50 euro en de sancties 'niet opgegeven' stijgen van 15 naar 22,50 euro.
FloraHolland krikt de transactieheffing met 3 procent op, van 1,41 naar 1,45 euro. De gemiddelde korting per transactie wordt 18 cent, aldus de bloemenveiling. De nieuwe tarieven voor 2021 zijn vastgesteld na afstemming met het klantenplatform.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (HIL) #696131
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (ZUI) #692959
Gebruikt, € 8.545
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (MOL) #692321
Gebruikt, € 4.999
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (ZUI) #692561
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %