Creatieve boeren gezocht voor emissiearm mest uitrijden
De werkgroep 'Reductie ammoniakemissie bij mesttoediening' is op zoek naar nieuwe aanwendingstechnieken van mest. Daarom zoekt de werkgroep creatieve boeren, machinebouwers, loonwerkers of andere slimme techneuten die willen meedenken.

De werkgroep is een onafhankelijke groep experts die in opdracht van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit een onderzoeks- en testprogramma gaan opzetten. Ze zoeken naar innovatieve ideeën om vloeibare of vaste mest op een nieuwe of verbeterde manier emissiearm toe te dienen.
Binnen dit programma is ruimte om mee te denken, proeven uit te voeren en om voor kansrijke ontwikkelingen emissiemetingen uit te voeren. Nieuwe aanwendingstechnieken kunnen onderdeel zijn van een nieuwe mestketen van stal, opslag en aanwending.
Versnellen
Door deze samenwerking tussen bedrijfsleven, overheid en onderzoek kan de innovatie en implementatie van nieuwe aanwendingstechnieken worden versneld, waarvan zowel het bedrijfsleven als het milieu profiteert.
Mensen met ideeën kunnen voor 7 oktober reageren door hun telefoonnummer en e-mailadres te sturen naar innovatieammoniakreductie@gmail.com.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-
Case IH PUMA 200cvx
2018, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %