Bloemencorso Bollenstreek afgeblazen
Het Bloemencorso van de Bollenstreek gaat dit jaar niet door. De organisatie vindt het niet verantwoord om mensen bij elkaar te brengen in verband met het coronavirus. Het corso stond gepland op 24, 25 en 26 april.
'Dit jaar zullen de wagens de gebruikelijke 42 kilometer van Noordwijk naar Haarlem niet afleggen', aldus voorzitter Willem Heemskerk. 'Het is in deze nieuwe realiteit niet verantwoord om de ruim 1.200 vrijwilligers die wij hebben aan de wagens te laten werken of langs de weg hun werkzaamheden te laten doen.'
Heemskerk spreekt van 'een enorme teleurstelling voor ons allemaal'. 'Want wij doen het voor al die lachende gezichten langs de kant van weg. Maar het aantrekken van zoveel mensen past niet in het tijdsbeeld van dit moment.' Het stichtingsbestuur brengt de komende dagen alle betrokkenen op de hoogte van het besluit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
















