Waarde betalingsrechten omlaag in 2020
De waarde van betalingsrechten uit het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) gaat in 2020 omlaag. Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl). RVO.nl verwacht dat de waarde met ongeveer 5 euro per betalingsrecht daalt.
Een betalingsrecht was in 2019 262,91 euro waard. RVO.nl berekent de waarde van een betalingsrecht dit jaar opnieuw. Hiervoor kijkt de organisatie naar de aanvragen in de Gecombineerde opgave 2020. Boeren en tuinders krijgen dit najaar bericht over de precieze waarde.
Betalingsrechten zijn directe betalingen uit het GLB. In 2020 is er minder budget uitgetrokken voor deze betalingsrechten. Een deel van het budget is verplaatst naar andere subsidies. Zo wordt onder meer extra geld voor plattelandsontwikkeling vrijgemaakt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Woensdag18° / 12°70 %
-
Donderdag17° / 11°60 %
-
Vrijdag19° / 11°20 %
















