Villaume Kal wordt nieuwe CEO Topigs Norsvin
Villaume Kal (49) start op 16 maart als CEO van Topigs Norsvin. De Nederlander volgt Martin Bijl op, die in 2019 deze organisatie in varkensgenetica verliet.

Kal was voorheen CEO van NIZO, een van 's werelds toonaangevende bedrijven voor contractonderzoek op het gebied van beter voedsel en gezondheid. Daarvoor was hij CEO van Rousselot, onderdeel van Darling Ingredients, en bekleedde hij verschillende managementfuncties bij Koninklijke DSM.
'Het is een eer om CEO te worden van deze innovatieve wereldspeler in varkensgenetica. Het succesvol benutten van het volledige marktpotentieel en de innovatieve kracht van het bedrijf maken deze positie zeer aantrekkelijk', stelt Kal over zijn nieuwe functie.
Driekoppige directie
Kal vormt samen met financieel directeur Cor van Hertrooij en technisch directeur Hans Olijslagers de directie van Topigs Norsvin.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HA) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH FARMALL 55C
2012, P.O.A.
-
New Holland Tractor T5.95 (MG) #145089
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %