17 miljoen euro voor Utrechtse natuur
Provincie Utrecht stelt 17,4 miljoen euro subsidie beschikbaar voor natuur. Het geld is onder meer bedoeld voor de omzetten van landbouwgrond naar natuur.

Ook wordt een deel van het geld besteed aan de kwaliteitsverbetering van bestaande natuurgebieden en het beheer er van. Natuur is belangrijk voor het welzijn van mensen en de biodiversiteit in de provincie, laat provincie Utrecht weten.
De subsidies zijn in 2020 beschikbaar. Natuurinitiatieven die vallen binnen het Natuurbeheerplan 2020 kunnen aanspraak maken op subsidie. De natuur die nieuw wordt ontwikkeld, gaat onderdeel uitmaken van het Natuurnetwerk Nederland (NNN).
Ambitie
Met de subsidie geeft de provincie invulling aan de ambitie om meer natuur te creëren. Ook draagt het bij aan actief soortenbeleid, het actieplan weidevogels en verhoging van de kwaliteit van Natura 2000-gebieden. De natuurmaatregelen beperken onder meer de negatieve gevolgen van de neerslag van stikstof in onze provincie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor, compact 3038E (EL) #27652
Gebruikt, € 24.550
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (NT) #25135
Gebruikt, € 2.975
-
Stiga TORNADO 398
Nieuw, € 2.479
-
AS Professionele zitmaaier / tuintrekker AS 940 Sherpa 4WD XL (HG) #28779
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Veldmedewerker
Collectief Lopikerwaard - Polsbroekerdam, Lopik
Gezocht: biologische boer / opvolger bedrijf
Land van Ons - Ransdaal, Voerendaal
Aardappelkweker/aardappelveredelaar
Doornbos Werving & Selectie - Noordoostpolder
Werkplaatsmonteur
Van der Sluis - Ens (Noordoostpolder)
Weer
-
Maandag10° / 8°75 %
-
Dinsdag9° / 4°90 %
-
Woensdag8° / 6°85 %