Nieuwe 'Boerenpartij' wil meedoen aan Kamerverkiezingen
Er komt een nieuwe politieke partij die het op gaat nemen voor de boeren. De partij BoerBurgerBeweging wil in 2021 mee doen aan de Tweede Kamerverkiezingen. Dat vertelde initiatiefnemer Caroline van der Plas in de studio van Nieuwe Oogst.tv.
Van der Plas is journalist en oprichter van BoerBurgerTweet. Oude tijden zullen niet herleven want Van der Plas benadrukt wel dat het geen boerenpartij wordt. ‘Het wordt een boer-burger beweging, een maatschappelijke beweging. Boeren zijn in mijn ogen het cement in de betonmolen want ze zorgen voor voedsel, werkgelegenheid en economie.
De komende tijd worden de plannen verder uitgebouwd. Van der Plas: ‘We zoeken ook nadrukkelijk samenwerking met andere partijen zoals Team Agro NL, STAF en BoerBewust. Het is heel belangrijk dat we invloed hebben in Den Haag.’
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 4.080
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (EMA) #692959
Gebruikt, € 8.490
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Maandag10° / 7°50 %
-
Dinsdag11° / 8°70 %
-
Woensdag17° / 7°20 %

















