Rendac neemt extra maatregelen ophalen kadavers
In verband met de weersituatie van de afgelopen week heeft verwerker Rendac extra maatregelen genomen om kadavers tijdig en op een milieuverantwoorde manier op te halen.

Rendac breidde haar service al uit naar zaterdag 27 en zondag 28 juli. Daarnaast voert Rendac het merendeel van haar routes in dubbele diensten uit. Ondanks deze extra maatregelen waren aan het begin van de week niet alle kadavers tijdig opgehaald.
Daarbij speelt een rol dat gemelde aantallen in veel gevallen afwijken van het daadwerkelijk aangeboden aantal. Rendac is zich bewust van de overlast en doet haar uiterste best om de opgelopen achterstand snel in te lopen. Daar waar sprake is van achterstand, worden de meldingen met prioriteit ingedeeld en opgehaald.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
FENDT 307LS
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MID) #691679
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %