Rendac-tarieven stijgen 4,4 procent
Rendac wil de tarieven voor het ophalen, verwerken en vernietigen van kadavers in 2016 verhogen met gemiddeld 4,4 procent.
Het destructiebedrijf heeft dat voorgesteld aan het ministerie van Economische Zaken, die daar nog akkoord mee moet gaan.
De tarieven bestaan uit twee componenten: het stoptarief en het tarief per dier. Het stoptarief betreft de kosten voor het ophalen van kadavers, die stijgen gemiddeld met 4,7 procent. Het tarief per dier stijgt gemiddeld met 3,9 procent.
Procedure
Voor de vaststelling van nieuwe Rendac-tarieven geldt een vaste procedure van het ministerie van Economische Zaken. Deze begint met het informeren van werkgroep Destructietarieven.
Daarin zitten naast het ministerie en Rendac vertegenwoordigers van LTO Nederland, de Nederlandse Vakbond Pluimveehouders (NVP), de Nederlandse Melkveehouders Vakbond (NMV), Nederlandse Vakbond Varkenshouders (NV) en het Platform Kleinschalige Schapen- en Geitenhouders (KSG).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781578
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 250
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag17° / 10°80 %
-
Woensdag17° / 9°75 %
-
Donderdag17° / 9°85 %

















