Rendac-tarieven stijgen 4,4 procent
Rendac wil de tarieven voor het ophalen, verwerken en vernietigen van kadavers in 2016 verhogen met gemiddeld 4,4 procent.
Het destructiebedrijf heeft dat voorgesteld aan het ministerie van Economische Zaken, die daar nog akkoord mee moet gaan.
De tarieven bestaan uit twee componenten: het stoptarief en het tarief per dier. Het stoptarief betreft de kosten voor het ophalen van kadavers, die stijgen gemiddeld met 4,7 procent. Het tarief per dier stijgt gemiddeld met 3,9 procent.
Procedure
Voor de vaststelling van nieuwe Rendac-tarieven geldt een vaste procedure van het ministerie van Economische Zaken. Deze begint met het informeren van werkgroep Destructietarieven.
Daarin zitten naast het ministerie en Rendac vertegenwoordigers van LTO Nederland, de Nederlandse Vakbond Pluimveehouders (NVP), de Nederlandse Melkveehouders Vakbond (NMV), Nederlandse Vakbond Varkenshouders (NV) en het Platform Kleinschalige Schapen- en Geitenhouders (KSG).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 250 trekker (ZIJ) #779054
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Claas trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Maandag26° / 14°10 %
-
Dinsdag18° / 16°50 %
-
Woensdag18° / 12°80 %

















