Dreigbrieven voor Gelderse veehouders
Er zijn dreigbrieven van buitenlandse activisten bezorgd op melkvee- en varkensbedrijven in Gelderland. Bij de politie kwamen tot nu toe drie meldingen binnen, waarvan twee uit de buurt van Lochem.
De brieven zijn geschreven in het Engels, Italiaans of Spaans en roepen op tot veganisme. Aan de ondernemer wordt de vraag gesteld of hij zou willen leven als koe of als varken. Het is onduidelijk hoeveel boeren de brieven hebben ontvangen. De politie roept iedereen op alert te zijn en informatie met de politie te delen.
Het idee doet de ronde dat de dreigbrieven afkomstig zijn uit de hoek van Meat the Victims. Deze groep dierenextremisten bezette vorige week maandag de varkensstal van de broers Joan en Jeroen van Sleuwen in Boxtel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.313
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ETT) #692320
Gebruikt, € 4.999
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag7° / 3°45 %
-
Woensdag7° / 3°80 %
-
Donderdag6° / 1°40 %
















