Onderzoek naar fraude handel biodiesel
Britse en Nederlandse autoriteiten hebben een onderzoek geopend naar mogelijk gesjoemel met de handel in biodiesel door Greenergy, een leverancier van brandstoffen voor motorvoertuigen.
In verband met het onderzoek zijn vier personen gearresteerd. Die zijn inmiddels weer vrijgelaten zonder dat hun iets ten laste is gelegd. Dat laat het Britse Serious Fraud Office weten. De corruptiebestrijder werkt in het onderzoek samen met de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT).
In het kader van het onderzoek zijn eind vorige maand vestigingen doorzocht in Nederland, het Verenigd Koninkrijk en België. Het Britse Greenergy heeft onder andere een biodieselfabriek in de haven van Amsterdam. Het bedrijf zegt mee te werken met de autoriteiten, maar wil niet verder ingaan op vragen omdat het onderzoek nog loopt. Biodiesel is een type biobrandstof die gemaakt wordt uit plantaardige olie of dierlijk vet.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.082
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag8° / 6°10 %
-
Maandag9° / 2°20 %
-
Dinsdag7° / 4°70 %












