Onderzoek naar fraude handel biodiesel
Britse en Nederlandse autoriteiten hebben een onderzoek geopend naar mogelijk gesjoemel met de handel in biodiesel door Greenergy, een leverancier van brandstoffen voor motorvoertuigen.
In verband met het onderzoek zijn vier personen gearresteerd. Die zijn inmiddels weer vrijgelaten zonder dat hun iets ten laste is gelegd. Dat laat het Britse Serious Fraud Office weten. De corruptiebestrijder werkt in het onderzoek samen met de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT).
In het kader van het onderzoek zijn eind vorige maand vestigingen doorzocht in Nederland, het Verenigd Koninkrijk en België. Het Britse Greenergy heeft onder andere een biodieselfabriek in de haven van Amsterdam. Het bedrijf zegt mee te werken met de autoriteiten, maar wil niet verder ingaan op vragen omdat het onderzoek nog loopt. Biodiesel is een type biobrandstof die gemaakt wordt uit plantaardige olie of dierlijk vet.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro Titan ZX5420
2012, P.O.A.
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (LIE) #781764
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, € 6.500
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag24° / 15°20 %
-
Woensdag18° / 12°80 %











