71 procent consumenten koopt biologisch
71 procent van de consumenten vult de winkelwagen geheel of gedeeltelijk met biologische boodschappen. Dat blijkt uit onderzoek van Ruigrok NetPanel in opdracht van Bionext, ketenorganisatie voor de biologische sector.

Zorg voor het milieu en een breder assortiment zijn de grootste motivatie om biologisch te kopen, geven de onderzoekers aan. Bijna de helft van de mensen die biologisch koopt, doet dit steeds vaker dan voorheen. Bewuster omgaan met het milieu (56 procent) en het ruimere assortiment (50 procent) zijn daarbij de grootste drijfveren. Maar ook gezondheid (24 procent) en smaak (18 procent) zijn redenen voor consumenten om biologisch te kopen.
'Biologisch groeit! Steeds meer mensen kiezen voor biologisch en daar zijn we superblij mee. Door te laten zien hoe biologisch binnen een duurzame en bewuste lifestyle past, willen we de keuze voor biologisch nog vanzelfsprekender maken', zegt marketing- en communicatiemanager Marleen Meijers van Bionext. Om dat verder onder de aandacht te brengen, startte de organisatie maandag de nieuwe campagne Bio lekker voor je.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (HAE) #28791
Gebruikt, € 13.800
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %