Failliete varkenshouder vertelt zijn verhaal
Willy Wolfkamp is na 43 jaar gestopt met zijn varkenshouderij. De boer moest noodgedwongen stoppen na onder meer een reeks financiële tegenslagen.
De rechtbank in Almelo verklaarde het bedrijf van Wolfkamp in Haarle eind 2018 failliet. De stallen staan leeg en de boerderij staat te koop. Wolfkamp voelt zich vooral in de steek gelaten door de bank. Het verhaal van een varkenshouder in financiële nood staat niet op zich.
De lage prijzen voor varkens, strengere wetgeving en milieu-eisen zorgen voor de nodige kopzorgen bij veel varkenshouders in het hele land. In het persoonlijke verhaal van Wolfkamp wordt duidelijk dat een serie gebeurtenissen op persoonlijk en financieel vlak, grote gevolgen kan hebben voor de bedrijfsvoering.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

Deutz Fahr trommelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zondag12° / 11°30 %
-
Maandag13° / 3°5 %
-
Dinsdag16° / 2°0 %

















