Dairymasters wint EuroTier innovatieprijs
Dairymasters heeft met het Mission Control melksysteem de EuroTier innovatieprijs gewonnen. Dat systeem past kunstmatige intelligentie toe bij het melken.
Mission Control zorgt volgens Dairymasters voor verkorte melktijd en het nemen van beslissingen en bedienen vanaf één locatie. 'Met de geavanceerde digitale interface heeft de melker een totaaloverzicht van en de volledige controle over de melkprocedure.'
De Mission Control toont live informatie over elke koe op het platform, zodat de melker indien nodig actie kan ondernemen. Voorbeelden daarvan zijn het uitvoeren van een mastitistest als het celgetal plotseling verhoogt of het apart houden van de melk tijdens de wachttijd.
Melkgift
De melker krijgt op één locatie direct informatie over individuele koeien en het koppel als geheel. Denk daarbij onder meer aan de melkgift en melktijd, aantal stagnaties en de doorvoer van de koeien. Waar nodig kan de melk van individuele koeien worden omgeleid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 13120HT
Nieuw, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Dinsdag30° / 18°10 %
-
Woensdag29° / 17°0 %
-
Donderdag30° / 18°15 %















