Burger maakt zich meer zorgen over milieu
Nederlanders zijn zich tussen 2012 en 2017 meer zorgen gaan maken over het milieu in hun eigen leefomgeving. Dat meldt het CBS op basis van onderzoek.
In 2012 was ruim 30 procent van de Nederlanders bezorgd over het milieu in hun eigen leefomgeving. Vijf jaar later was dat volgens het CBS gestegen naar bijna 49 procent. Over het milieu wereldwijd maakte zowel in 2012 als in 2017 bijna 80 procent zich zorgen.
Het totaal aantal bezorgde mensen is gelijk is gebleven op 85 procent. De toegenomen bezorgdheid neemt vooral toe als het gaat om de eigen omgeving en de belasting van het wereldwijde milieu.
Natuurschade
Het percentage Nederlanders dat van mening is dat lucht, bodem en water sterk verontreinigd zijn, steeg van 40 naar 55 procent. Vorig jaar vond 75 procent dat er veel schade is toegebracht aan de natuur; in 2012 was dat nog 59 procent.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 150 trekker (WIJ) #778487
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (EMT) #781277
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %













