Kas groeit en Mobiliteitscentrum Glastuinbouw samen
Kas groeit en het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw gaan samen verder onder de naam Kas groeit. De twee adviseren over werken en leren in de glastuinbouw.

Sinds 2015 ondersteunt Kas groeit werkgevers in de glastuinbouw bij het opleiden en ontwikkelen van werknemers. Daarbij is een steeds hechtere samenwerking met het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw ontstaan, meldt Kas groeit.
Het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw helpt werkzoekenden in de glastuinbouwsector sinds 2009 bij het vinden van nieuw werk. 'Na een periode van hoge werkloosheid heeft er een flinke verschuiving plaatsgevonden naar een tekort aan goede vakmensen. Het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw is zich meer gaan richten op nieuwe instroom.'
Meer instroom
Het nieuwe Kas groeit brengt bedrijven en studenten bij elkaar voor stages en helpt bij het invullen van vacatures, HR-beleid, loopbaanontwikkeling, scholing en leren op de werkplek. Door werkgevers, werknemers en het onderwijs aan elkaar te verbinden, wil Kas groeit zorgen voor meer instroom van werknemers in de glastuinbouw.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HAE) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (SOM) #692146
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor 6140R (BIE) #57072
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %