Brand in varkensstal Didam
Op een varkensbedrijf aan de Tatelaarweg nabij Didam zijn dinsdagmiddag 2.500 varkens omgekomen bij een grote brand. De brandweer kwam met vier blusvoertuigen, een hoogwerker, een watertankwagen en zo'n tachtig mensen in actie.
De brandweer had het vuur binnen enkele uren onder controle, maar twee stallen zijn volledig verwoest. Het nablussen duurde nog de hele dinsdagavond.
Rook
Er was veel rookontwikkeling bij de brand. De brandweer adviseerde bij stank- en rookoverlast de ramen en deuren gesloten te houden. Ook adviseerde de brandweer de Didammers hun ventilator uit te laten zetten in huis, vanwege de rook.
Een van de mensen die bij de brand aanwezig was, is Mom Leenstra. Ze wilde volgens dagblad De Gelderlander niet te dichtbij komen. 'Ik wil niet het risico lopen dat ik die varkens kan horen schreeuwen. Het is toch supervreselijk dat dit gebeurt. Niet alleen voor die beesten, maar ook voor de boer.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6120M (LIE) #782072
Gebruikt, € 89.950
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (LIE) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781539
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Weer
-
Donderdag21° / 11°15 %
-
Vrijdag25° / 11°0 %
-
Zaterdag26° / 14°10 %















