Rijk pakt verzilting Amsterdam-Rijnkanaal aan
Rijkswaterstaat zet een bellenscherm in om zout water in het Noordzeekanaal terug te voeren naar zee. Zo wordt toenemende verzilting door de droogte van het Amsterdam-Rijnkanaal voorkomen.
Het tegengaan van verzilting van het Amsterdam-Rijnkanaal is belangrijk om schade aan natuur en landbouw te voorkomen en de productie van drinkwater op peil te houden.
Vanuit het Amsterdam-Rijnkanaal wordt sinds vorige week extra zoetwater aangevoerd richting de Hollandse IJssel, via de Kleinschalige Wateraanvoer voorziening. Daarmee wordt verzilting van West-Nederland voorkomen.
Schutsluizen
Naast het inzetten van een bellenscherm om tegendruk te creëren tegen het zeewater optimaliseert Rijkswaterstaat het Centraal Nautisch Beheer het schutten van schepen door sluizen IJmuiden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TM190 trekker (MAA) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (ETT) #692272
Gebruikt, € 6.519
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zondag8° / 3°5 %
-
Maandag9° / 4°10 %
-
Dinsdag10° / 6°10 %
















