Goud voor Goldbeef Vion
De Goldbeef entrecote van Vion ontving de gouden medaille tijdens de World Steak Challenge, 4 juli in Londen. Dit goud was er in de categorie Dry Aged 100 procent Simmental.
In de verschillende vleescategoriën waren er in totaal 45 gouden plakken. In totaal bondern 244 steaks van producenten uit 22 landen de strijd met elkaar aan. Zij presenteerden producten van 35 runderrassen.
De Goldbeef is ten minste 30 dagen aan het bot gerijpt in speciaal geklimatiseerde kamers, licht en gelijkmatig gemarmerd Simmental-vlees. Dit product wordt gemaakt door Vion Duitsland.
Twee keer brons
Vion deed met vlees van hetzelfde merk ook mee in de categorieën filet en rosbief. Deze werden onderscheiden met de bronzen medaille.
De prijswinnende steaks zijn afkomstig van Vion‘s productielocatie Waldkraiburg, gelegen in het hart van de regio waar het Beierse runderras Simmentaler Fleckvieh oorspronkelijk vandaan komt.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 209 Vario TMS
2010, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6610
2000, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 0°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 2°75 %















