Na zonneschijn komt regen
Aan de extreme droogte in Nederland van de afgelopen maanden komt binnenkort toch een einde. Die kans wordt met de dag groter, zegt MeteoGroup in Wageningen.
'Midden volgende week gaan we over op stereotiep Nederlands zomerweer, met geregeld buien', meldt het weerbureau. 'Het hogedrukgebied zal dan de wijk nemen. We krijgen minder stabiel zomerweer met hoogstwaarschijnlijk een afwisseling van stapelwolken en zon, met 's middags een regen- of onweersbui. Wat onzekerder dus voor vakantiegangers in eigen land.'
• Lees ook: Extreme droogte bewijst noodzaak wateraanvoer
De aanhoudende droogte leidde tot een grotere kans op natuurbranden, afgelasting van een aantal evenementen zoals vuurwerkshows en relatief grote sterfte onder dieren. Ook werd op veel plaatsen een sproei- of beregeningsverbod ingesteld vanwege een dreigend tekort aan water.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (ZUI) #693545
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
-

John Deere 6150M 40KM AQ+ (SMI) #705011
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°30 %
-
Zondag20° / 11°5 %
-
Maandag22° / 10°0 %















