Doek valt voor Genes Diffusion
Genes Diffusion in Ommen is failliet verklaard. Het bedrijf is bekend vanwege de export, import en groothandel in sperma, embryo's en veterinaire producten.
Het bedrijf startte in 1985, waarbij vooral sperma van stieren en producten van Genes Diffusion Frankrijk werden vermarkt. Een bekende stier is onder meer Orcival. Later werd eveneens het sperma van CRI geïmporteerd.
Genes Diffusion kwam de laatste jaren in het nieuws vanwege de populaire stier Danillo. Met de Friese eigenaar Rein Couperus van de stier en KI De Toekomst ontstond onenigheid over het al of niet rechtmatig ontbinden van een spermaleveringscontract. Op de NRM van 2012 werd een dochtergroep van deze stier getoond, zie foto.
De meervoudige kamer van rechtbank Overijssel oordeelde eind vorig jaar dat Genes Diffusion het contract onrechtmatig had ontbonden. Het bedrijf werd veroordeeld tot het betalen van 521.730 euro voor niet betaalde rekeningen en schadevergoeding, omdat de spermaproductie werd gestaakt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (HAE) #782220
Gebruikt, € 161.500
-

Fendt Farmer 309C trekker (REU) #782668
Gebruikt, € 31.500
-

John Deere 6R 195 trekker (MAA) #24299
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP (DAA) #704763
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag22° / 15°35 %
-
Dinsdag28° / 15°5 %
-
Woensdag33° / 18°0 %
















