Jan Veenink kent aardappelrassen het beste
Jan Veenink uit Zeewolde had op de themadag aardappelen in Dronten de meeste kennis op het gebied van aardappelrassen. Hij kreeg woensdag de eerste prijs uitgereikt.
Tijdens de themadag aardappelen van de Landbouwbeurs Noord en Centraal Nederland (LNCN) is er altijd een bedrijvenbeurs. Aardappelgroothandel Eriva in Zeewolde had in de stand acht kistjes met aardappelrassen staan.
Aan de bezoekers van de themadag de vraag welk ras in welk kistje zit. Het ging om de rassen Agria, Bintje, Fontane, Innovator, Lady Anna, Markies, Melody en Ramos.
Geldprijzen
Eriva had drie geldprijzen beschikbaar gesteld voor diegene die de meeste rassen goed invulde. Drie deelnemers hadden alle rassen goed.
Door trekking kwam Jan Veenink uit Zuidwolde als winnaar uit de bus. Hij kreeg 200 euro. De tweede prijs ging naar Martijn Langebeeke (100 euro) en de derde prijs naar Cornelis Knops (50 euro).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HIL) #781556
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #782481
Gebruikt, € 124.500
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 60" AUTO CONNECT (LIE) #781637
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692665
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %














