Krachtenbundeling verbetert vakopleiding Fedecom
Fedecom gaat de vakopleidingen voor monteurs van mobiele werktuigen professionaliseren door een krachtenbundeling van onderwijsinstellingen en bedrijven. De brancheorganisatie maakte dit deze week bekend.
De samenwerking moet leiden tot een grotere instroom van vakbekwame monteurs en een transparantere opleiding. Uiteindelijk moet dit fabrikanten, importeurs en mechanisatiebedrijven meer en vooral kwalitatief betere monteurs en medewerkers opleveren.
De overeenkomst houdt in dat Fedecom samen met haar kleine duizend leden en de onderwijsinstellingen Friesland College, Aventus en Aeres Tech hun expertises gaan bundelen om de beste vakopleidingen en cursussen voor de mobiele techniek van Nederland aan te bieden.
Nieuwe initiatieven
Onderdeel van het professionaliseren van de vakopleidingen en cursussen is het ontplooien van nieuwe initiatieven gericht op een relevant en effectief opleidingsaanbod.
Enkele initiatieven zijn al in gang gezet, zoals ontwikkelen van leermiddelen, de realisatie van een gemeenschappelijk kenniscentrum en een gemeenschappelijk opleidingenlabel TIM (Trainingen Innovatieve Mobiele techniek).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-
T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
JOHN DEERE 6 210R TRACTOR (WOL) #91457
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %