Kverneland investeert in Noorse ploegenfabriek
Kverneland Group investeert verder in de toekomst van de ploegenfabriek in Noorwegen. Dat doet het bedrijf door de lokale vastgoedmaatschappij Øksnevad Eiendom AS te kopen, die eigenaar is van grond en gebouwen.
Dai Watanabe, CEO van de Kverneland Group, verklaart dat deze acquisitie een belangrijke strategische stap is na een aanzienlijke investering in de productielocatie voor ploegen in de afgelopen jaren, met meer automatisering, verbeterde efficiëntie en verhoogde capaciteit.
Watanabe benadrukt verder de belangrijke voordelen van het samenbrengen van alle activiteiten op de locatie van Øksnevad, waaronder het nieuwe R&D-centrum met testfaciliteiten en een laboratorium. Voorheen waren deze op een afstand van 5 kilometer gelegen.
Mijlpaal
De topman van de Kverneland Group ziet de aankoop van de Øksnevad Eiendom AS als een nieuwe mijlpaal is in de verdere ontwikkeling van de positie van Kverneland als ploegenfabrikant. Het gaat om een aankoopprijs van 40 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag22° / 15°35 %
-
Dinsdag28° / 15°5 %
-
Woensdag33° / 18°0 %
















